top of page
  • Marta Wiznerowicz

Projektowanie i szycie sukienek wieczorowych w naszej pracowni.

Zaktualizowano: 2 lis 2021

Marzysz o sukni wieczorowej projektowanej i szytej w pracowni Place for Dress? Nic straconego! Uszyjemy ją dla Ciebie poza sezonem ślubnym!Zapierające dech w piersiach kreacje wieczorowe, śliczne sukienki koktajlowe, suknie dla Mam Panien Młodych, czy maleńkie sukienusie dla Waszych Córeczek - wszystkie je uwielbiam i nie odmówię sobie ich projektowania!


Sezon ślubny (to jest od maja do końca września) poświęcam w 100% Pannom Młodym i ich szczególnym potrzebom. Zatracam się wtedy w bieli, tiulach i błyskotkach.


Pozostałe miesiące poświęcam KOLOROM!


Jeśli więc marzysz o sukni mojego projektu, uszytą w naszej pracowni, a datę uroczystości znasz z wyprzedzeniem, nic straconego!


  • JEŚLI SUKIENKĘ POTRZEBUJESZ na miesiące zimowe, spotkanie ze mną umawiaj na czerwiec/lipiec/sierpień i szyj z odbiorem do końca grudnia!

  • JEŚLI SUKIENKĘ POTRZEBUJESZ na miesiące letnie, spotkanie ze mną umawiaj na wrzesień/październik/listopad i szyj z odbiorem do końca kwietnia!

Spotkanie zarezerwujesz pod adresem mailowym: mandi@placefordress.com.

Podaj datę imprezy, prześlij swoją inspirację oraz określ ramowy budżet.


*Suknie wieczorowe najczęściej projektujemy w budżetach około 999 - 1999 zł.


Jeśli nie możesz czekać, a mimo to wiesz, że to w moich rękach Twój wygląd będzie najbezpieczniejszy - sprawdź opcję, w której wybieram i tworzę dla Ciebie indywidualny, najpiękniejszy na świecie projekt, a Ty realizujesz go z zaufaną Krawcową z Twojej okolicy!2170 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page