top of page
  • Marta Wiznerowicz

Projektowanie i szycie sukni ślubnej w naszej pracowni.

Zaktualizowano: 28 lis 2022

Przeczytaj o procesie powstawania najważniejszej sukni w Twoim życiu!Jeśli chodzi o najważniejszą suknię w naszym całym Kobiecym życiu - nie ma miejsca na kompromisy! Twoja suknia ślubna powinna być spełnieniem Twoich marzeń i odzwierciedleniem tego JAKA JESTEŚ.


Nasze spotkanie zawsze zaczynam zatem pytaniem: JAK CHCIAŁABYŚ SIĘ TEGO DNIA POCZUĆ? JAK CHCIAŁABYŚ ABY ODEBRALI CIĘ INNI?


- czy jesteś dziewczęca i romantyczna?

- czy może kobieca i zmysłowa?


Najpierw wyznaczam kierunek, w którym ma tego dnia podążać moja kreatywność. Pomogą mi w tym także zdjęcia wybranej przez Ciebie sali - abyśmy nie wylądowały w sukni księżniczce, na eterycznym i romantycznym weselu w stylu boho ;)


Następnie przyjrzę się Twojej sylwetce i urodzie. Określę jakie elementy kroju są dla Ciebie odpowiednie, a jakie zakazane.


Później przechodzimy do Twoich inspiracji. Są mi one potrzebne aby określić Twój gust i się w niego wpasować.

Przeglądając zdjęcia sukienek, które chwyciły Cię za serce, wyszczególniamy sobie, jakie kroje, kolory, czy fasony, znajdą zastosowanie przy Twojej sylwetce i urodzie.


Teraz przychodzi czas na przymierzanie fasonów spódnic. Określamy, który styl pasuje Tobie najbardziej. Czy będzie to tiulowa księżniczka, czy może dopasowana rybka? Od tego zależeć będzie, na jaką górę się zdecydujemy.


Kiedy w swoim dole poczujesz się jak Panna Młoda, ja poupinam na Tobie tkaniny tak, abyś mogła wyobrazić sobie także kształt góry sukienki.


Dopiero teraz jesteśmy gotowe aby wybrać koronkę! Kiedy widzisz już kształt, kolory i przejrzystości, wybór wzoru zdobienia to już tylko formalność.


Ja proponuję Tobie tkaniny, które moim zdaniem będą do tego projektu wyglądały najlepiej, a Tobie pozostają ostateczne decyzje. Oczywiście, zawsze służę poradą i kiedy nie będziesz mogła się zdecydować, pospieszę z pomocą ;)


Nasze spotkanie zwieńczę rysunkiem - abyśmy miały pewność, że rozumiemy się doskonale :)

Umówimy się też na przymiarki i osobisty odbiór Twojej sukienki, a na koniec zbiorę z Ciebie dokładne wymiary - aby móc wycenić dla Ciebie Twój indywidualny projekt.

Wiem, wiem... przecież do ślubu chcecie jeszcze zrzucić parę kilo i wymiary zapewne ulegną zmianie! ;)

Dlatego też, umówimy się, że na miesiąc przed naszą pierwszą przymiarką zaktualizujesz mi swój obwód w biuście i w talii, a my dopasujemy wykrój do nowych wymiarów :)


Po skończonym spotkaniu czekasz do 3 dni roboczych na dokładną wycenę swojego projektu i sama decydujesz, czy składasz zamówienie i tym samym zaczynasz swoją ślubną przygodę z Place for Dress!


Indywidualne spotkanie umówisz pod adresem mailowym: stylistka@placefordress.com

W pierwszym mailu podaj swoje dane kontaktowe, datę swojego ślubu, wyślij inspiracje oraz określ budżet, w jakim chciałabyś się zmieścić!


* Pamiętaj, że mamy ograniczone moce przerobowe i terminy na szycie rezerwujecie zazwyczaj z dużym wyprzedzeniem. Zatem, aby mieć pewność, że przyjmiemy jeszcze Twój projekt do realizacji, umawiaj się z nami na 12 miesięcy przed planowaną datą ślubu.

*jeśli do Twojego Wielkiego Dnia pozostało mniej czasu - napisz najpierw do nas maila, wiadomość na Facebook, lub DM na instagramie i zapytaj o dostępność terminów!

*jeśli nie mamy już wolnych miejsc na szycie w naszej pracowni, a marzy Ci się sukienka mojego projektu, szyta pod moim nadzorem - NIC STRACONEGO! - czytaj niżej1677 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page