top of page
  • Marta Wiznerowicz

Projektuj ze mną suknię i szyj ją z Krawcową z Twojej okolicy!

Zaktualizowano: 28 gru 2021

Pragniesz abym zaprojektowała dla Ciebie sukienkę, a nie mamy już wolnych terminów na szycie? NIC STRACONEGO! Umów się do mnie na spotkanie z projektowaniem i zleć szycie Krawcowej w Twojej okolicy!
W związku z tym, że od roku 2022 postanowiłam uwolnić troszkę swojego czasu i tym samym lepiej zająć się moim Pannami Młodymi w nadchodzącym sezonie... wolnych terminów na szycie w naszej pracowni jest w tym roku mniej i tylko te z Was, które zapisały się do mnie z odpowiednim wyprzedzeniem, będą miały szansę doświadczyć całego procesu tworzenia się wymarzonej sukni ślubnej w moim towarzystwie.


Moja wyobraźnia i kreatywność są niewyczerpalne... ale moce przerobowe Pań Krawcowych już tak. Dlatego też, na Waszą prośbę powstaje nowa możliwość, z której możecie skorzystać już od początku roku 2022:


KUP PROJEKT SUKNI ŚLUBNEJ LUB WIECZOROWEJ - jaką zaprojektuję specjalnie dla Ciebie - zważywszy na Twoją figurę, urodę i najskrytsze marzenia!

Umów się ze mną na prywatną konsultację i pozwól mi zaprojektować dla siebie suknię, którą uszyć będziesz mogła w innym, wybranym przez siebie zakładzie krawieckim!


Ja zadbam o wszelkie szczegóły:


- wybiorę krój najodpowiedniejszy do Twojej sylwetki

- wybiorę kolory najodpowiedniejsze do Twojej urody

- wybiorę tkaniny i koronki od moich sprawdzonych dostawców i zamówię je w odpowiedniej ilości, abyś miała pewność, że sukienka będzie dokładnie taka, jak sobie wymarzyłaś.

- sporządze dokładny projekt wraz z opisem technicznym i specjalnymi wskazówkami dla Twojej Krawcowej - tak by bez nieporozumień potrafiła odtworzyć to, co wspólnie dla Ciebie wybierzemy.


Dodatkowo, w pakiecie, udostępnię dla Ciebie:


- możliwość odbycia (łącznie) 1 godzinnej rozmowy ze mną na VIDEO w trakcie przymiarki - abym mogła ocenić wizualnie odwzorowanie naszej wizji i przekazać ewentualne uwagi.

- możliwość bycia w kontakcie mailowym z Twoją Krawcową w trakcie szycia - gdyby miała ona pytania techniczne i o projekt.

- możliwość bycia w kontakcie mailowym z Tobą - doradzę Tobie nie tylko w kwestii szycia sukienki, ale także butów, biżuterii i dodatków. Nieobce są mi również makijaże i fryzury! Pamiętaj, że jestem stylistką i składanie pełnych stylizacji to moja super umiejętność ;)


Cena takiego pakietu to 500 zł dla sukien ślubnych i 400 zł dla sukienek wieczorowych.


Jeśli więc serce pęka Ci z powodu braku wolnych terminów na szycie, szybciutko ocieraj łzy i umawiaj się ze mną na PROJEKT i bądź spokojna, że w dniu ślubu będziesz wyglądała NAJLEPIEJ JAK TO TYLKO MOŻLIWE!


W razie pytań lub gdybyś chciała umówić się ze mną na spotkanie - pisz poniżej, w temacie wpisując: "PROJEKTOWANIE + SUPERVISING" ❤️


*jeśli nie masz zaufanej Krawcowej - zapytaj mnie o możliwość szycia z Krawcową, z którą współpracuję w Poznaniu! :)
1961 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page