top of page
  • Marta Wiznerowicz

Ceny sukienek szytych w pracowni Place for Dress.

Zaktualizowano: 2 lis 2021

Jakiej wyceny możesz się spodziewać po naszym spotkaniu?
SUKNIE ŚLUBNE


Każda suknia ślubna to inna historia - niektóre z Was marzą o skromnych, gładkich sukienkach, inne lubują się w gipiurach i stylu boho, a część z Was pragnie TEGO DNIA wyglądać jak prawdziwa księżniczka - w tiulach, zdobionych gorsetach i błyszczących koronkach.


Ceny sukienek ślubnych wychodzących z naszej pracowni zaczynają się od 2999 PLN.


Najczęściej jednak, projektujecie ze mną suknie, których ceny wahają się między 3999 PLN, a 4999 PLN.


Pamiętajcie jednak, że zarówno na spotkaniu z Projektantką, jak i przy konsultacji online, macie możliwość określenia kwoty, w jakiej chciałybyście się zmieścić. Dzięki temu, mogę proponować Wam modele, tkaniny i odpowiednie rozwiązania, aby zmieścić się w zakładanym budżecie. Sama mam już za sobą to przedsięwzięcie jakim jest ślub i doskonale rozumiem, że czasem trzeba liczyć koszty!


Chcesz poznać koszty przed umówieniem się na spotkanie? Wyślij zdjęcia swoich inspiracji na: stylistka@placefordress, a ja określę widełki cenowe, jakich możesz się spodziewać!

*Pamiętaj także o możliwości zakupienia u mnie samego indywidualnego projektu + nadzoru nad jego wykonaniem, który będziesz mogła zrealizować z Krawcową z Twojej okolicy!


SUKNIE WIECZOROWE


Oczywiście, znajdą się wśród Was amatorki sukien wieczorowych, które nie będą niczym ustępować zdobnym sukniom ślubnym - i te z Was muszą liczyć się z kosztami podobnymi do sukien ślubnych.

Najczęściej jednak, suknie koktajlowe, wieczorowe itp., projektujecie ze mną w widełkach cenowych między 999 a 1999 zł.


*Pamiętaj, że istnieje także możliwość zakupienia u mnie indywidualnego projektu + nadzoru nad jego wykonaniem, który zrealizujesz z Krawcową z Twojej okolicy!
4216 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page