top of page
IMG_0554.JPG

O MNIE

Nazywam się Marta Wiznerowicz i jestem właścicielką i projektantką w Place for Dress.

Prywatnie jestem artystką wielowymiarową - maluję, śpiewam, piszę i gram na gitarze, harfie, bębnach...i wszystkich innych misach i gongach, jakie możecie sobie w tej chwili wyobrazić ;) Nic co piękne, nie jest mi obce!

Kiedy nie wyżywam się artystycznie, oddaję się magii i ezoteryce. Te z Was, które znają mnie osobiście wiedzą, że nie rozstaję się z moją talią Tarota, a w pracowni zawsze tli się kadzidełko i pali w intencji świeca. 

Mimo, że to już stare dzieje, i ja byłam kiedyś Panną Młodą. W związku z tym, doskonale rozumiem jak ważna jest w tym dniu SUKNIA ŚLUBNA. Z doświadczenia wiem, że kiedy w szafie wisi już piękna, niepowtarzalna i wyjątkowa kreacja, a my same wiemy, że wyglądamy w niej jak milion dolarów - żadne ślubne wyzwanie nie jest nam wtedy straszne!

Dlatego też, od prawie 10 lat zajmuję się uszczęśliwianiem Kobiet poprzez STRÓJ.

Każdy z nas rodzi się z innym talentem. Niektórzy potrafią tworzyć muzykę, inni powołanie odnajdują w leczeniu ludzi... a ja dostałam dar, który pozwala mi wydobywać z Kobiet to co najpiękniejsze, poprzez odpowiednio dobrany ubiór.

Moją misją jest sprawianie abyście czuły się PIĘKNE.

Abyście spojrzały na siebie z zachwytem.

marta podpis.jpg

Skontaktuj się ze mną

Dziękuję za kontakt!

bottom of page